فهرست

اخبار شهرستان‌ها

سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ماگون؛

تاکید فرماندار بر شرکت تمامی کارکنان ادارات و سازمانها برای شرکت در جشنواره رضوی

سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مارگون در سال ۱۴۰۰ صبح امروز با حضور تمامی اعضاء و مدعوین ویژه در محل فرمانداری شهرستان مارگون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد، سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مارگون در سال ۱۴۰۰ صبح امروز با حضور تمامی اعضاء و مدعوین ویژه در محل فرمانداری شهرستان مارگون برگزار شد.
در این جلسه باقر قائمی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان ضمن تاکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی و اشاعه این فرهنگ گفت: در تمامی بخشها و روستاهای شهرستان،از اعضاء انجمن خواست که صرفا به حضور در این جلسات اکتفا نکنند،در طول سال ضمن ارتباط با ،همکاران خود و تمامی اقشار مختلفه مردم سفیر امر مطالعه و کتابخوانی به عنوان یک مقوله فرهنگی مهم باشند.
وی افزود: تمامی کارکنان ادارات وسازمانها در شهرستان مارگون در این جشنواره شرکت کنند و تا ازمزایای مادی و معنوی این جشنواره نهایت استفاده را بهره مند شوند.
در این جلسه علی پیامی سرپرست اداره شهرستان مارگون و دبیر جلسه ضمن خیر مقدم خدمت اعضای جدید،شهردار شهر مارگون و اعضای حقیقی که در اولین جلسه انجمن حضور داشتند،ضمن قرائت شرح وظایف انجمن شهرستان طبق دستورالعمل اداره کتابخانه های عمومی که به تصویب هیات امناء رسیده است،از اعضای انجمن خواست با توجه به اهمیت جشنواره کتابخوانی رضوی در طی مدت باقیمانده تا پایان مشارکت در این دوره، مُبلغ خوبی برای یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی باشند و ضمن حضور خود و خانواده ها و همکارانشان جهت مشارکت هر چه بهتر مردم شهرستان مارگون، نهایت همکاری را داشته باشند.
در پایان هر کدام از اعضاء ضمن اظهارتی پیرامون اهمیت کتاب و کتابخوانی و امورات جاری کتابخانه های شهرستان و جمع بندی نظرات مختلف مصوبات خوبی نیز مصوب شد.