فهرست

تازه‌ترين اخبار

سفر دو روزه مدیرکل به شهرستانهای بهمئی، لنده، باشت و گچساران

دیدار با مسئولان شهرستان، بازدید از پروژه ها و بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با سفر دو روزه به شهرستانهای بهمئی، لنده، باشت و گچساران ضمن بازدید دوره ای از نزدیک در جریان مشکلات کتابخانه های عمومی این شهرستانها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با سفر دو روزه به شهرستانهای  بهمئی، لنده، باشت و گچساران ضمن بازدید دوره ای از کتابخانه های عمومی از نزدیک در جریان مشکلات  کتابخانه های عمومی این شهرستانها قرار گرفت.


یاسر رحیمیان در شهرستان بهمئی با اعضای شورای شهر لیکک ضمن بازدید گروهی از پروژه کتابخانه جدید شهر لیکک بر صدور پروانه این ساختمان تاکید و همچنین بر تسریع سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی شهرستان صحبت و نکاتی را ارائه داد.


 رحیمیان در شهرستان لنده ضمن حضور در روستای قیام از روند خدمات فرهنگی و کتابخانه ای کتابخانه عمومی این روستا مطلع و همچنین از پروژه کتابخانه عمومی روستای ایدنک این شهرستان بازدید کرد.


مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در بازدید از پروژه عمرانی ( ساختمان جدید کتابخانه عمومی محله رادک) در شهرستانهای گچساران، در جریان انتقال اموال و تجهیزات کتابخانه ای قرار گرفت و بر تسریع افتتاح این کتابخانه عمومی تاکید کرد.
وی درپایان این سفر در شهرستان باشت از برخی کتابخانه های عمومی این شهرستان بازدید و بر رفع مشکلات این کتابخانه ها تاکید داشت.