فهرست

تازه‌ترين اخبار

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در نشست مشورتی با اعضای جدید شهرچیتاب:

شهر چیتاب نیازمند همیاری شورای شهر در ایجاد ساختمان جدید کتابخانه عمومی است

یاسر رحیمیان، مدیر کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد در نشست مشورتی شهردار و اعضای جدید شهر چیتاب خواستار همکاری و همیاری این شورا در جهت تاسیس ساختمان جدید کتابخانه عمومی شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان کهگیلویه و بویراحمد، نشست مشورتی شهردار و اعضای جدید شهر چیتاب با مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد.

در این نشست یاسر رحیمیان ضمن تبریک به اعضای جدید شورای اسلامی شهر چیتاب گفت: تنها کتابخانه عمومی شهر چیتاب دارای ساختمانی فرسوده است که نیاز همت و تلاش اعضای جدید برای ساخت کتابخانه ای در خور و شان مردم فرهنگی شهر چیتاب است.
یاسر رحیمیان تصریح کرد: در سالهای گذشته فردی خیر و نیکوکار زمینی جهت ساخت و تاسیس ساختمان جدید اهداء کرده بود ولی اعتبار لازم برای ساخت در اختیار ما قرار نگرفت.
 وی اظهار داشت: امیدوارم شهردار و اعضای جدید با رایزنی و نامه نگاری با استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، فرمانداری و نماینده مردم شریف شهرستانهای بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس، ما را تاسیس ساختمان جدید شهر چیتاب همراهی کنند.
 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان افزود: خوشبختانه بنیاد برکت در استان همیشه پای کار بوده و در شرایط بد اقتصادی کمک شایانی در تکمیل کتابخانه های عمومی در استان داشته است و ما می توانیم با رایزنی برای تکمیل و تجهیز ساختمان جدید از ظرفیت این بنیاد خیریه استفاده کنیم.
در این نشست هم اندیشی، برخی از کارشناسان اداره کل گزارشی از آخرین وضعیت عضو و امانت و اجرای برنامه های فرهنگی در کتابخانه شهید رجایی شهر چیتاب به شهردار و اعضای شورای جدید شهر ارائه دادند.
در این نشست شهردار و هریک از اعضای شورای جدید شهر چیتاب به بیان دیدگاه های خود در جهت حمایت از کتابخانه های عمومی، پرداخت به موقع سهم نیم درصد کتابخانه عمومی چیتاب، نامه نگاری با سازمان برنامه و بودجه برای جذب اعتبار ساختمان جدید و همچنین کمک به توسعه فرهنگ کتابخوانی در شهر چیتاب، ارائه دادند.
در پایان این جلسه 500 جلد کتاب توسط کتابخانه های عمومی استان به شهرداری در جهت راه اندازی ایستگاه مطالعه در شهر چیتاب اهداء شد.