بيشتر
1398/6/20 چهارشنبه حضور رئیس کمیسیون بودجه مجلس در یک کتابخانه عمومی روستایی؛ معرفی کتاب« خلاصه خوبی ها» توسط غلامرضا تاجگردون در شهرستان گچساران غلامرضا تاجگردون در نشست کتابخوان کتابخانه عمومی شهدای باباکلان، کتاب « خلاصه خوبی ها» با موضوع زندگی شهید رجایی را به اعضاء و حاضرین معرفی کرد. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت و رئیس کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی با حضور در روستای باباکلان شهرستان گچساران از کتابخانه عمومی شهدای روستای باباکلان بازدید کرد.
 
غلامرضا تاجگردون در این بازدید ضمن دیدار با اعضای کتابخانه عمومی گفت: کتابخانه بهترین مکان برای اندیشیدن و یادگیری است و بنده  ساعاتی از شبانه روز را به مطالعه کتاب اختصاص داده ام و البته هر از گاهی به کتابخانه عمومی  می روم و در نشست ها و برنامه های فرهنگی شرکت می کنم و ازاین کار بسیار لذت می برم.

وی در نشست کتابخوان کتابخانه عمومی شهدای باباکلان، کتاب « خلاصه خوبی ها» با موضوع زندگی شهید رجایی را به اعضاء و حاضرین معرفی کرد و با خوانش خلاصه ای از این کتاب به شرح زندگی ساده و بی آلایش ایشان و دوران مسئولیت شان اظهار داشت: شهید رجایی چه در زندگی شخصی و چه در دوران مسئولی، انسانی وارسته و بزرگ بودند که باید سرمشق و الگوی خوبی برای همگان باشد.
گفتنی است با پیگیری و رایزنی این نماینده مجلس چند کتابخانه عمومی در شهرستان گچساران ساخته شده است.
بيشتر
 [PageVisit]