بيشتر
1398/3/10 جمعه همزمان با روز جهانی قدس صورت پذیرفت: حضور پرشور کتابداران کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد با اجرای برنامه های فرهنگی کتابداران کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد ضمن شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، برنامه های متنوع فرهنگی را در مسیر راهپیمایان اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: کتابداران کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس یکبار دیگر انزجار خود را از رژیم کودک کش اسرائیل اعلام کردند.

یاسر رحیمیان تصریح کرد: کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی استان ضمن شرکت در این راهپیمایی، با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در مسیر راهپیمایان شهرهای استان بر رونق این روز افزودند.

وی اظهار داشت: برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع فلسطین، ایستگاه نقاشی، مسابقه کتابخوانی با موضوع آزادی قدس شریف، توزیع و اهدای کتاب از برنامه های فرهنگی کتابداران در راهپیمایی روز قدس در کهگیلویه و بویراحمد بود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین افزود: این راهپیمایی فرصت و ظرفیت خوبی برای تشریح جشنواره کتابخونی رضوی بود و کتابداران با معرفی کتب و منابع این جشنواره و توزیع کتب رده سنی کودک و برگه های نقاشی در بین کودکان بر شرکت اقشار مختلف مردم در این جشنواره تاکید کردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 91