بيشتر
1398/4/16 يكشنبه به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) صورت پذیرفت: ویژه برنامه فرهنگی در کتابخانه عمومی امید روستای خیرآباد گچساران ولادت حضرت معصومه(س) روز دختر بهانه ای شد که دختران روستا در این برنامه فرهنگی حضور پیدا کنند و ساعاتی را در فضای کتابخانه عمومی روستای خیرآباد شهرستان گچساران، برنامه ای فرهنگی را اجرا نمایند.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، به مناسبت ایام دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) ویژه برنامه ای فرهنگی به همت افسانه افضلی نژاد کتابدار کتابخانه امید روستای خیرآباد شهرستان گچساران برگزارشد.

افضلی نژاد با تبریک ایام دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) اظهار داشت: ولادت بانوی پاک دو عالم ، خواهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و روز دختر بهانه ای شد که دختران روستا در این برنامه فرهنگی حضور پیدا کنند و ساعاتی را در فضای کتابخانه عمومی روستا، برنامه ای فرهنگی را اجرا نمایند.


وی تصریح کرد: نمایشگاه کتاب، زیارت نامه ودعاخوانی، معرفی کتاب، قصه گویی، رنگ آمیزی و نقاشی، جمع خوانی کتاب، نشست کتابخوان، اجرای سرود، شعرخوانی واهدای جوایز به  گروه سرود واعضای فعال کتابخانه ودختران محجبه از جمله برنامه های این روز بود که در فضایی معنوی و صمیمی برگزارشد.


کتابدار و مسئول این کتابخانه روستایی همچنین افزود: کتابخانه عمومی امید خیرآباد در طول سال علاوه بر خدمات کتابخانه ای، در مناسبتهای مختلف مذهبی و اعیاد و ولادتها برنامه های متنوع فرهنگی را در جهت جذب مخاطبان وهمچنین ترویج فرهنگ مطالعه در روستا برگزار می کند که با استقبال خوبی هم از سوی اهالی روبرو شده است.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 87