بيشتر
1398/7/16 سه‌شنبه ویژه برنامه روز جهانی کودک در کتابخانه های عمومی استان؛ کتابخانه عمومی ابن سینای شهر قلعه رئیسی کهگیلویه اولین میزبان کودکان در روز جهانی کودک به مناسبت روز جهانی کودک ویژه برنامه ای فرهنگی در کتابخانه عمومی ابن سینای شهر قلعه رئیسی در شهرستان کهگیلویه اجرا شد. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، به مناسبت روز جهانی کودک ویژه برنامه ای فرهنگی در کتابخانه عمومی ابن سینای شهر قلعه رئیسی در شهرستان کهگیلویه اجرا شد.
این ویژه برنامه فرهنگی توسط الهام رسایی کتابدار ساعی، فعال این کتابخانه و با حضور تعدادی از کودکان و نوجوانان قلعه رئیس برگزارشد.

این ویژه برنامه شامل جمع خوانی کتابهای کودکانه، خلاقیت و کاردستی، قصه خوانی و قصه گویی در فضایی صمیمانه،  شاد و با نشاط در کتابخانه عمومی ابن سینای شهر قلعه رئیسی برگزار شد و در پایان این برنامه با اهدای جوایز و شیرینی از کودکان و نوجوانان تجلیل گردید.

 گفتنی است روز کودک روزی است که برای یادبود و افتخار کودکان شناخته شده‌است. کشورها و سازمان‌های بین‌المللی مختلف، روزهای متفاوتی را به‌عنوان روز کودک اعلام کرده‌اند و آن را جشن می‌گیرند.

سازمان ملل متحد، 06 اکتبر (16 مهر) را روز جهانی کودک اعلام کرده‌است.

بيشتر
 [PageVisit]