بيشتر
برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب در استان؛ بازدید مسئولان کهگیلویه و بویراحمد از غرفه کتابخانه های عمومی مقایسه تعداد کتابخانه های عمومی قبل و پس از انقلاب اسلامی، تعداد پروژه های عمرانی و همچنین برنامه های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه های عمومی استان از محتوای غرفه کتابخانه های عمومی در این نمایشگاه است. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های استان، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله ادارات و دستگاههای اجرای و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در مصلی شهریاسوج برگزارشد.

سرپرست کتابخانه های عمومی استان از برپایی غرفه کتابخانه های عمومی نیز در این نمایشگاه خبرداد و گفت: در این غرفه عملکرد کتابخانه های عمومی استان در این چند سال در قالب بنر در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.
یاسررحیمیان اظهارداشت: مقایسه تعداد کتابخانه های عمومی قبل و پس از انقلاب اسلامی، تعداد پروژه های عمرانی و همچنین برنامه های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه های عمومی استان از محتوای غرفه کتابخانه های عمومی در این نمایشگاه است.

 رحیمیان از بازدید مردم، خبرنگاران و تنی چند از مسئولان استان از این غرفه خبرداد و افزود: استاندار استان، معاون عمرانی استادار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز با حضور دراین غرفه از نزدیک در جریان آخرین وضعیت کتابخانه های عمومی استان قرار گرفتند.



 
تعداد بازديد اين صفحه: 815