بيشتر1397/10/15 شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گچساران عنوان کرد: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با رنگ و بوی انقلاب اسلامی کتابخانه عمومی پاسارگاد با اجرای مسابقه نقاشی در مدارس و قصه گویی در مهدکودک شهردوگنبدان، به استقبال گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گچساران از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با رنگ و بوی انقلاب اسلامی درکتابخانه عمومی پاسارگاد شهر دوگنبدان خبر داد.

کوروش حسنی تصریح کرد : کتابخانه عمومی پاسارگاد با همکاری اداره آموزش و پرورش در مدرسه شاهد دخترانه امام علی(ع)  شهر دوگنبدان مسابقه نقاشی روی پارچه برگزار کرد که در پایان به برگزیدگان به رسم یادبود از طرف کتابخانه کتابی اهدا شد.

وی افزود: در همین راستا و با هدف آشنا کردن خردسالان با مهربان ترین دوست(کتاب) و جذب کودکان و خردسالان به کتاب و کتابخوانی، با همکاری مهدکودک سوگندقصه گویی از کتابهای  الاغ و روباه نوشته ناصر کشاورز ؛ کلاغ خنزر پنزری نوشته سروناز پریشانزاده و کتاب پادشاه گلها نوشته مینا زارعی به همت میترا عسگری مسئول کتابخانه پاسارگاد صورت گرفت.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 563