بيشتر
1398/7/10 چهارشنبه همت والای یک کتابدار خلاق و دلسوز در شهرستان گچساران؛ معرفی و خوانش کتاب برای معلولین کم توان جسمی و ذهنی در بهزیستی شهرستان کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) گچساران با حضور در محل مرکز حرفه آموزی پویا وابسته به اداره بهزیستی شهرستان به معرفی و خوانش کتابهای در رده سنی کودک و نوجوان پرداخت.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) گچساران با حضور در محل مرکز حرفه آموزی پویا وابسته به اداره بهزیستی شهرستان به معرفی و خوانش کتابهای در رده سنی کودک و نوجوان پرداخت.
سارا آریانی مسئول بخش کودک کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) با اشاره به حضور در این مرکز گفت: کودکان و نوجوانان کم توان درک بالایی از فعالیتهای فرهنگی دارند و بسیار علاقمند به مطالعه و کتابخوانی هستند ولی به علت برخی نارسایی ها جسمی و ذهنی از خواندن کتاب عاجزند و بنده وظیفه خود را به عنوان یک کتابدار و یک ترویج دهنده کتاب، دانستم و تلاش کردم که ساعتی را به خوانش این کتابها برای این عزیزان اختصاص بدهم و این کار هم در هفته های اینده ادامه خواهد داشت.


آریانی افزود: آشنایی با کتاب و کتابخوانی، رو خوانی و روان خوانی، درک مفاهیم و اصطلاحات باعث علاقمندی  این قشر به مطالعه می شود و بنده امیدوارم که توجه به نیازمندی های فرهنگی این عزیزان، دغدغه همه ما کتابداران باشد.
گفتنی است کتابهای« متل ها و قصه هایش» نوشته مصطفی رحماندوست، « بهترین هدیه »تالیف سمیرا ابراهیمی توسط این کتابدار خلاق و دلسوز در جمع کودکان کم توان جسمی و ذهنی معرفی و خوانش شد.
بيشتر
 [PageVisit]