بيشتر
1397/9/14 چهارشنبه با هدف تسریع در روند ساخت پروژه کتابخانه عمومی شهر مادوان صورت گرفت؛ بازدید سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از کتابخانه در حال ساخت شهر مادوان یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بویراحمد از پروژه در دست ساخت کتابخانه عمومی شهر مادوان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بیراحمد، یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد به همراه جهانبخش حیدری، رئیس اداره کتابخانه های  شهرستان بویراحمد، حمیدرضا حسن پور، کارشناس عمران و امید عزیزی کارشناس منابع کتابخانه های عمومی استان از پروژه در دست ساخت کتابخانه عمومی شهر مادوان بازدید کردند.

یاسر رحیمیان، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید، درباره مراحل ساخت این کتابخانه توضیحاتی ارائه داد و گفت: احداث پروژه کتابخانه شهر مادوان  از سال 90 با زیربنای 1208متر آغاز شده که چندین سال غیر فعال بوده و مدتی است که با حضور و کمک  بنیاد برکت مجددا فعال شده و تا الان نمایی بیرونی و و تاسیسات داخلی، سرامیک کف ساختمان بطور کامل انجام شده و انشاالله همین روند ادامه خواهد داشت.

رحیمیان افزود: در همین راستا جلسه ای با مهندس حاتم پیام؛ رئیس شورای اسلامی شهر مادوان داشتیم که ایشان تاکید داشتند تمام تلاش خود را برای وصول نیم درصد شهرداری انجام خواهند داد.

وی در این بازدید ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده برای احداث این کتابخانه عمومی گفت:امیدوارم با همکاری تمامی ادارات مربوطه هر چه زودتر این کتابخانه به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم شهر مادوان قرار گیرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 521