بيشتر
1398/6/6 چهارشنبه مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خبر داد: آغاز ساخت یک باب کتابخانه عمومی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از آغاز ساخت یک باب کتابخانه عمومی در روستای بردپهن زیلایی و بازگشایی مجدد کتابخانه عمومی ایثار وشهادت یاسوج در هفته دولت خبرداد. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، از آغاز ساخت یک باب کتابخانه عمومی در یکی از محرومترین نقاط استان در هفته دولت خبرداد.
یاسر رحیمیان تصریح کرد: با هدف محرومیت زدایی و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی کار ساخت یک باب کتابخانه عمومی در روستای بردپهن زیلایی شهرستان بویراحمد آغاز شده است.
 وی اظهار داشت: این کتابخانه عمومی با زیربنای 120 متر مربع و در زمینی به مساحت 200 متر مربع و با پیش بینی اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی استان در حال ساخت است.
 رحیمیان با اشاره به پیشرفت فیزیکی این کتابخانه عمومی گفت: تاکنون کار خاکبرداری، بتون ریزی آن توسط پیمانکار شروع شده است و انشاالله با تلاش و رایزنی لازم ساختمان این کتابخانه عمومی در کمترین زمان ممکن به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر کل کتابخانه عمومی استان همچنین از بازگشایی مجدد کتابخانه عمومی ایثار وشهادت شهر یاسوج خبر داد و افزود: با پیگیری و رایزنی با بنیاد شهید استان، این کتابخانه عمومی مجددا بازگشایی و در خدمت عموم مردم شهر یاسوج قرار گرفته است.
بيشتر
 [PageVisit]