بيشتر
1398/4/9 يكشنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی عنوان کرد: دیدار کتابداران کتابخانه های عمومی با دادستان شهرستان بهمئی به مناسبت هفته قوه قضائیه کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی با دادستان این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد، به مناسبت هفته قوه قضائیه کتابداران شهرستان بهمئی با دادستان این شهرستان دیدار کردند.
در ابتدای این جلسه جشنی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی شروع صحبت های خود را با متنی از بیانات مقام معظم رهبری آغاز کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، قوه قضائیه ضامن صحت عمل مسئولان نظام و آحاد مردم و تامین حقوق آنها در نظام اسلامی است.

جشنی ادامه داد: بر خود لازم دانستیم این ایام را به مجموعه قضات و کارکنان دادگستری شهرستان تبریک بگوییم و از خدمات آنها به عنوان یک مجموعه فرهنگی تشکر کنیم.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی ضمن  ارائه گزارش درباره نحوه عملکرد و فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی اظهار داشت: در شهرستان بهمئی 6 باب کتابخانه عمومی علاوه برخدمات امانت کتاب، فعالیت هایی نظیر جمع خوانی، نشست کتابخوانی و مسابقات کتابخوانی و جشنواره کتابخوانی رضوی نیز در حال انجام است.
وی در  مورد نقش کتابخانه ها در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: امروزه کتابخانه ها اهمیت زیادی جامعه پیدا کرده و مسئولان کتابخانه ها و کتابداران می کوشند رسالت خویش را بوسیله معرفی کتاب و ترویج کتابخوانی در جهت کاهش این آسیبها  ایفا کنند.

در ادامه دادستان شهرستان بهمئی ضمن تشکر و قدردانی از حضور کتابداران گفت: نقش کتابخانه های به عنوان یک نهاد فرهنگی در کاهش آسیب ها و خصوصا پیشگیری مهم است.
احمدی پور تصریح کرد: پیشگیری با ارائه راهکارهای فرهنگی و اجتماعی، از مهمترین نوع پیشگیری جرم و کاهش اسیبهای اجتماعی است و کتابخانه های عمومی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرم می توانند کمک شایانی به دستگاه قضایی کنند و با ارتقای معلومات و آگاهی عمومی و مطالعه می شود به این مهم دست یافت .
وی در پایان این دیدار افزود: شما کتابداران رسالت مهمی بر عهده دارید ومی توانید در کاهش آسیب های اجتماعی نقش مهمی  ایفا کنید.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 51