بيشتر
1398/2/30 دوشنبه با حضور اعضای حقوقی و حقیقی: اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه در سال جاری برگزار شد اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه در سالجاری در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان کهگیلویه و با حضور اعضای حقوقی و حقیقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه در سالجاری در محل فرمانداری شهرستان کهگیلویه و با حضور اعضای حقوقی و حقیقی برگزار شد.
در ابتدای جلسه عیسی روح الامین، رئیس
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای انجمن ومدعوین و اصحاب رسانه و همکاری خوب آنها در سال گذشته با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بطور ویژه از شهردارشهر دهدشت و اعضای شورای اسلامی شهرستان  تقدیر و همکاری شهرداری و شورای شهر را در رفع پاره ای از مشکلات کتابخانه ها را رضایت بخش دانست.
وی ضمن ارائه اهم فعالیتهای فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه، به مشکلات کتابخانه ها از جمله آسفالت جاده کتابخانه ملاصدرا، تکمیل پروژه ساختمان کتابخانه شاهد ،پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها ودیگر موضوعات مربوط به جشنواره  اشاره کرد.
وی در خصوص نهمین جشنواره کتبخوانی رضوی اظهار داشت:  فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همه دستگاهها طی نامه ای اطلاع رسانی شده است و بنده خواستار همکاری و شرکت کارکنان و خانواده ها ی همه دستگا ههای فرهنگی در این زمینه هستم.
  سپس هر کدام از اعضای انجمن به بیان مطالبی پیرامون رشد سرانه مطالعه و ارائه راهکارهایی از جمله نقش خانواده ها،به روز رسانی منابع و ظواهر کتابها همچنین نقش آموزش و پرورش را در سرانه رشد مطالعه مفید دانستد و ضمن رضایتمندی از نحوه فعالیتها و عملکرد اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، خواستار همکاری همه دستگاهها ی فرهنگی جهت پیشرفت امور کتابخانه ها گردیدند.
در این جلسه ابراهیم خنجری معاون فرماندار به کند بودن پروژه کتابخانه واقع در شاهد اشاره نمودند و تصریح کرد: با گذشت نه سال از کلنگ زنی این ساختمان هنوز ناتمام مانده است و رئیس اداره راه و شهر سازی  و شهردارشهر دهدشت باید نسبت به رفع مشکل این ساختمان اقدام اساسی نمایند تا هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.
معاون فرماندار همچنین همکاری فرمانداری و دیگر دستگاههای فرهنگی را در برگزاری هر چه باشکوهتر بودن نهمین جشنواره رضوی  و مساعدت دراختتامیه آن را خواستار شدند .     
                                                                                                                                                                                                                                

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 75