بيشتر
1397/12/18 شنبه شاعر انقلاب و پدر شعر آیینی در طرح کتابخانه گردی کتابخانه مرکزی یاسوج: کتابخانه گردی طرحی شاعرانه در نمایش کتابخانه های عمومی است همزمان با اجرای طرح ملی کتابخانه گردی، احد ده بزرگی پدر شعر آیینی استان فارس از کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) یاسوج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد، احد ده بزرگی شاعر انقلاب و پدر شعر آیینی استان فارس صبح امروز از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهر یاسوج بازدید کرد.

احد ده بزرگی ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی گفت: کتابخانه عمومی مکانی مقدس است و وقتی در این مکان فرهنگی حاضر می شوم حس خوشایند و مطلوبی پیدا می کنم.

ده بزرگی اظهارداشت: از اینکه امروز به کهگیلویه و بویراحمد آمدم و در طرح زیبا و جالب کتابخانه گردی و در کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی در کنار بهترین یار مهربان قرار گرفتم خیلی خوشحالم و خداوند توفیق داد کارهای نهاد و  گوشه هایی از  فعالیت هایی انجام شده که خیلی دلچسب هست را ببینم و از نهاد کتابخانه های عمومی تشکر می کنم که جوانان زیادی را به این مکان فرهنگی جذب کرده است.

شاعر انقلابی و پدر شعر آیینی بیان داشت:   مقام معظم رهبری با  همه دغدغه هایی که در مسائل مهم کشور دارد از مطالعه صرفنظر نمی کند و بهترین الگو برای کتابخوانی هستند و درمجالسی که خدمتشان رسیدیم تمام  اقشار مردم به ویژه جوانان را به مطالعه کتابهای خوب و مفید رهنمون می کنند.

وی طرح کتابخانه گردی را بسیار ارزنده توصیف کرد و افزود: به نظر بنده این طرح بسیار زیبا است و مکان پاک و مقدس کتابخانه را شاعرانه معرفی می کند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 296