بيشتر
1398/2/16 دوشنبه با حضور اعضای حقوقی و حقیقی: اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی در سالجاری برگزار شد اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی در سالجاری در محل سالن شهد چکی فرمانداری شهرستان بهمئی و با حضور اعضای حقوقی و حقیقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی در سالجاری در محل فرمانداری شهرستان بهمئی و با حضور اعضای حقوقی و حقیقی برگزار شد .
در ابتدای جلسه علیرضا جشنی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی گفت: انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی در سال ۱۳۹۷ انجمن برتر کشوری شد که جا دارد همین جا از مدیر قبلی و اعضای محترم انجمن تشکر کنم وی سپس به ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه دوم سال۹۷ پرداخت و گفت : بیش از ۸۰۰ جلد کتاب از کتب کمک اموزشی با رایزنی برای کتاب خانه دریافت کردیم همچنین کتب درسی و غیر درسی بین مدارس و دانشگاه و حوزه علمیه خواهران اختصاص دادیم.
وی ادامه داد : سعی کردیم که از ظرفیت خیرین استفاده کنیم و در همین راستا بخشی از ملزومات اداری کتابخانه ها اب شرب سالم در کتابخانه حل شده است .
جشنی عنوان کرد :جشنواره کتابخوانی رضوی نهمین دوره ان در حال انجام است که پارسال استقبال خوبی از انها شد و حدود ۲۰۰۰ هزار نفر از بهمئی در این مسابقه شرکت کرده اند .
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی خواستار کمک بیشر شهرداردر اختنصاص نیم درصد شد . وی در پایان در مورد پروژه کتابخانه مرکزی شهرستان بهمئی گفت: انتظار داریم در بحث اعتبارات کمک شود تا این پروژه مهم فرهنگی به سرانجام برسد .
رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی گفت: وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان نسبتا رضایت بخش است .
فرماندار بهمئی اظهار داشت : مشکل فضا یکی از مشکلات اساسی در شهرستان است، که اگر پروژه کتابخانه عمومی تکمیل شود تا اندازه ای این مشکل رفع می شود.
سنایی ادامه داد : در بحث مالی از شهردار محترم انتظار داریم کما فی سابق در این مورد ( نیم درصد )همکاری داشته باشند .
وی عنوان کرد : در بحث کتاب و کتابخوانی مطالعه ای مفید است که بتونند گره ای از مشکلات را باز کنند و مطالعه بی هدف را یک اسیب جدی دانست .
سنایی گفت : از نخبگان و تحصیلکردگان می خواهم در سطح شهرستان مطالعه را هدفمند کنند به ویژه در حوزه اسیب های اجتماعی( طلاق- خودکشی – اعتیاد و …) ورود کنند.
رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی ادامه داد: ضروری است در حوزه فرهنگ کار و اشتغال و ارتقای معلومات احاد مردم کار کنیم .
سنایی در پایان خواستار همکاری همه دستگاهها در بحث نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد .

گفتنی است در پایان از اعضای حقوقی و حقیقی کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی با اهدای لوح سپاس ، تقدیرشد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 118