بيشتر
1398/1/21 چهارشنبه با حکم دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد یاسر رحیمیان در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طی حکمی یاسر رحیمیان را به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای یاسر رحیمیان

با سلام

نظر به تخصص، تجربیات و تعهد وکوشش مجدانه جناب عالی در مدت سرپرستی استان، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باریتعالی و بهره مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست های توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

و من الله التوفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 354