بيشتر

1397/12/21 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده خبرداد: برگزاری سومین همایش نوروزشناسی در شهرستان لنده سومین همایش نوروزشناسی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لنده و پژوهشسرای اداره آموزش و پرورش شهرستان با حضور امام جمعه، شورای اداری و جمعی از معلمان در سالن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لنده، زکریا تقوی‌نژاد رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لنده از برگزاری سومین همایش نوروزشناسی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لنده و پژوهشسرای اداره آموزش و پرورش شهرستان با حضور امام جمعه، شورای اداری و جمعی از معلمان در سالن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده خبرداد.

تقوی‌نژاد گفت: در این همایش حجت‌الاسلام والمسلمین محمودی اصل، امام جمعه شهر لنده به بیان ارتباط اعیاد مسلمین و عیدهای باستان پرداخت و ضرورت بازشناسی عید نوروز برای دانش‌آموزان را یادآور شد.

وی افزود: در کهگیلویه و بویراحمد غنای فرهنگی نوروز همراه با مولفه های دینی و مذهبی و رسم و رسوم های زیبای کهن این دیار در هم آمیخته است که نمونه بارز آن دید و بازدیدها، صله ارحام  و دیدار با ریش سفیدان و بزرگان است.
گفتنی است در حاشیه این همایش نمایشگاه کتاب و شاهنامه خوانی برگزار شد.

در پایان همایش از برگزیدگان جشنواره گلستان خوانی تجلیل شد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 615