بيشتر
1397/12/27 دوشنبه یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی استان: کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهر یاسوج در ایام نوروز باز و خدمات می دهد یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه عمومی استان از باز بودن و ارائه خدمات کتابخانه های مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) یاسوج و ملاصدرای دهدشت در ایام تعطیل نوروز خبرداد. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، از باز بودن و ارائه خدمات در دو کتابخانه عمومی استان در ایام نوروز از تاریخ 29 اسفند لغایت 15 فروردین خبرداد.
 رحیمیان ضمن تبریک فرا رسیدن سالروزمیلاد با سعادت حضرت علی (ع)  و تبریک فرا رسیدن سال نو و عید نوروز تصریح کرد: با هماهنگی لازم و برنامه ریزی شده و در جهت رفاه حال مردم و علاقمندان به مطالعه، در جهت از استفاده از کتابخانه های عمومی استان، دو کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) یاسوج و ملاصدرای دهدشت در تعطیلات نوروز باز و به مراجعین خدمات می دهند.
 وی افزود: هم استانی های فرهنگ دوست و علاقمند به کتابخوانی در شهرهای  یاسوج و دهدشت، می توانند با مراجعه به این دوکتابخانه از خدمات سالنهای مطالعه، بخش مخزن و بخش کودک بهره مند شوند.
گفتنی است ساعات کار این دو کتابخانه به شرح ذیل است:
کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی (ره) شهر یاسوج از ساعت8:30 تا ساعت14:30
کتابخانه عمومی ملاصدرای شهر دهدشت از ساعت 8:30 تا ساعت 19
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 518