بيشتر
1397/7/10 سه‌شنبه به مناسب ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید؛ نشست قصه گویی کودکان در کتابخانه فارابی روستای دهنو برگزار شد به همت کتابدار کتابخانه عمومی فارابی روستای دهنوی بویراحمد، نشست قصه گویی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد،به همت ماهدخت احسانی روش کتابدار کتابخانه عمومی فارابی روستای دهنو یک نشست قصه گویی با حضور کودکان و دانش آموزان پیش دبستانی عضو کتابخانه برگزارشد.

ماهدخت احسانی روش کتابدار و مسئول کتابخانه عمومی فارابی هدف از برگزاری این نشست قصه گویی گفت: کتاب "مامان چه فایده ای دارد" نوشته سوفی بلیر  و کتاب" مهرک حمام را دوست دارد" تالیف رودابه کمالی  به شرح وظایف و نقش مادران در خانه و توجه کودکان به نظافت در خانه و  محیط مدرسه پرداخته است.

احسانی روش کتابدار این کتابخانه درخصوص برگزاری این برنامه اظهارداشت: کودکان را باید از همان سنین کودکی با کتاب و کتابخانه انس داد تا کتاب و کتابخوانی یک نوع عادت برای آنها شود وباید تلاش کرد تا لذت خواندن و مطالعه تمام وجود کودکان را دربر گیرد.

وی با اشاره به برگزاری مداوم این نشست های قصه گویی در کتابخانه عمومی روستا افزود: کتابخانه عمومی فارابی دهنو لوداب با برگزاری برنامه های  قصه خوانی و قصه گویی، جمع خوانی و نشست کتابخوانی  به صورت هفتگی پذیرای جمعی ازاعضاء دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی، تا پایان سال تحصیلی است.

گفتنی است در پایان از طرف کتابخانه عمومی فارابی به  برخی دانش آموزان  جوایزی به رسم یاد بود اهداء شد .

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 173