بيشتر
1397/8/12 شنبه سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: حضور فعال کتابداران کتابخانه های عمومی در مدارس استان و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی استان، در آستانه روز 13 آبان و روز دانش آموز از برگزاری بیش از 380برنامه متنوع فرهنگی در مدارس استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز 13 آبان روز دانش آموز و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، از تعامل و همکاری مدارس استان با کتابخانه های عمومی در استان خبرداد و گفت: در سالجاری بیش از 380برنامه فرهنگی با مشارکت مدارس استان، توسط کتابداران کتابخانه های عمومی استان خبرداد.

یاسر رحیمیان تصریح کرد: از ابتدای سال تحصیلی جدید بیش از 80 مورد بازدید دانش آموزی از حضور دانش آموزان استان از در بخشهای مختلف کتابخانه های عمومی داشتیم که در این بازدیدها کتابداران، نحوه خدمات دهی را به دانش آموزان را آموزش دادند.

رحیمیان جمع خوانی کتاب توسط دانش آموزان  را یکی از برنامه های جذاب فرهنگی در کتابخانه ها ذکر کرد و افزود: بیش از 60 عنوان کتاب در کتابخانه های عمومی و یا با حضور کتابداران در مدارس جمع خوانی شد.

وی همچنین از برگزاری 160 نشست کتابخوان مدرسه ای توسط کتابداران در مدارس استان خبرداد و افزود: در این نشستها که با همکاری مدارس استان برگزارشد 160 عنوان کتاب ارائه و معرفی شد.

سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد همچنین قصه گویی در مراکز پیش دبستانی و دبستاهای استان را از جمله برنامه های جذاب عنوان کرد و افزود: کتابداران قصه گو با حضور در این مراکز، بیش از 80 کتاب قصه را خوانش کردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 229