بيشتر
1398/1/18 يكشنبه پیام سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سال رونق تولید سرپرست کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرارسیدن سال نو ( سال رونق تولید) و عید نوروز را به کارشناسان، کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان تبریک گفت.

متن پیام یاسر رحیمیان به این شرح است :

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بار دیگر دفتر ایام ورق می خورد و فرارسیدن سال نو ، پیام تحول و دگرگونی را به همراه دارد ، با طلیعه بهار و در رستاخیزی دوباره، طبیعت شکوفا شده و فصل سرسبزی و طراوت از سر گرفته می شود و پیک بهار با خود تازگی، امید و پویایی را به ارمغان می آورد . بی‌شک شروع سال نو که در سرزمین ایران اسلامی با نو شدن طبیعت و آغاز بهار مصادف است، فرصتی برای تفکر در اعمال و کردار و اندیشیدن در امور هستی است، تا بدین سان آدمی بتواند خود را برای فرصتی که خداوند در سال نو در اختیار وی قرار داده، آماده شود.
امید است سال جدید که شروع آن عطر آگین به عطر یاس نبوی شده است، همه از سفره معنویت  بانوی بزرگواراسلام و دخت نبی اکرم سلام‌الله و همچنین ولادت امام شیعیان حضرت علی (ع) مستفیض شده و سالی پربرکت و سرشار از موفقیت‌ها برای آحاد ملت شریف، مدیران خدوم نظام مقدس اسلامی و خانواده بزرگ کتابداران در سایه توجهات امام عصر (عج)،  با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب که با انتخاب شعار سال به نام (رونق تولید) تکلیف را برهمگان روشن نمودند، باشد.

 و باز امیدوارم که سال جدید همچون سالهای گذشته، سالی پر از تلاش و کوشش در جهت نیل به اهداف  و رسالتهای فرهنگی نهاد در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشد و سالی پر از موفقیت برای تمامی کتابداران، اعضای محترم کتابخانه های عمومی و مجموعه کارکنان کتابخانه های عمومی استان باشد.

 بنده ضمن تسلیت به خاطر در گذشت جانباختگان حادثه سیل در برخی استانهای کشور و اندوه مردم شریف ایران اسلامی از این اتفاق ناگوار، سال جدید را تبریک گفته و برای همه بازماندگان این جانباختگان صبر و شکیبایی را مسئلت دارم.

یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 240