بيشتر
1397/7/12 پنجشنبه با هدف تعامل و همکاری فرهنگی صورت گرفت؛ دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی کتابخانه های عمومی استان با رضا دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پیرامون مباحث کاری و اهداف مشترک دو اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد؛ یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی با حضور در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان ، پیرامون مباحث کاری و اهداف مشترک دو اداره کل دیدار و گفتگو کرد.


در این دیدار، یاسر رحیمیان ضمن تقدیر ؛ از همکاری های فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:  تعامل و مشارکت ها ی دو مجموعه فرهنگی کتابخانهای عمومی و ارشاد اسلامی به ویژه در راستای ترویج گفتمان کتابخوانی به عنوان هدفی مشترک با ایجاد فعالیت های خلاقانه در جذب افراد جامعه به کتابخانه های عمومی تداوم دارد.

 
در ادامه رضا دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز از برنامه ها و طرح های اجرایی اداره کل کتابخانه های عمومی استان و همچنین تلاشهای فرهنگی کتابداران فعال و خلاق تقدیر کرد و اظهارداشت: افزایش آمار مطالعه در کهگیلویه و بویراحمد و ایجاد نگاهی مثبت نسبت به فعالیت های کتابخانه ها به عنوان مکانی علمی، فرهنگی که قابلیت های فراوانی برای همه اقشار و گروه های سنی دارد؛ همگی مرهون تلاش ها و خدمات کارکنان این مجموعه است که باید آن را قدر بدانیم.

 وی در پایان آمادگی خود را برای اجرای برنامه های مشترک فرهنگی در جهت جذب وعلاقمندی مردم و جوانان به  کتاب و ایجاد فرهنگ مطالعه در مردم اعلام کرد.

گفتنی است در این دیدارعلاوه  بر همکاری های فرهنگی به ویژه در حوزه کتاب و کتابخوانی ، برفراهم ساختن مقدمات کار تجهیز سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی (ره) به تجهیزات سینمایی، با همکاری سازمان سینمایی کشور تاکید شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 166