بيشتر
1397/10/18 سه‌شنبه کار خلاقانه یک کتابدار کتابخانه عمومی در شهرستان لنده؛ اجرای طرح کتابخوانی شب نشینی با کتاب در روستای قیام طرح کتابخوانی شب نشینی با کتاب در خانواده در کتابخانه عمومی شهدای قیام در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در خانواده‌ها برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه وبویراحمد، مسئول کتابخانه عمومی شهدای قیام  از برگزاری طرح کتابخوانی " شب نشینی با کتاب در خانواده" در منازل روستای  قیام درشهرستان لنده خبرداد.

فریبرز تقی‌پورهدف ازاین کار خلاقانه را ترویج فرهنگ مطالعه عنوان کرد و اظهار داشت: این طرح در راستای ایجاد یک فضای صمیمی در بین والدین و فرزندان خانواده با خوانش کتابهای مفید و آموزنده، در بین خانواده های ساکن در این روستا برگزارشده است.

مسئول کتابخانه عمومی شهدای قیام تصریح کرد: با توجه به اینکه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باید از خانواده‌ها شروع شود و والدین باید اهل مطالعه باشند تا فرزندان هم کتابخوان شوند، اقدام به اجرای طرح کتابخوانی "شب نشینی با کتاب در خانواده" کردیم واین نشست کتابخوانی دورهمی هر شب در بین اعضای خانواده روستای قیام برگزار می شود.

تقی‌پور افزود: در این طرح کتابخوانی که  قرار است هر هفته در یک خانواده برگزار گردد، کتاب‌هایی متناسب با اعضای خانواده در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد که هرکدام از اعضای خانواده چند صفحه از کتاب را برای سایر افراد خانواده می‌خوانند و اعضای خانواده در صورتی که کتاب مورد علاقه آن‌ها بود، می‌توانند با مطالعه کامل این کتاب، آن را به سایر دوستان و خانواده‌ها هم معرفی کنند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 828