بيشتر
1397/7/16 دوشنبه به مناسبت هفته ملی کودک برگزارشد: ویژه برنامه های هفته ملی کودک در کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه به مناسبت هفته ملی کودک ویژه برنامه های متنوعی در دو کتابخانه عمومی ملاصدرا و شهید مطهری شهر دهدشت در شهرستان کهگیلویه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، به مناسبت هفته ملی کودک در کتابخانه های عمومی شهید مطهری و ملاصدرا شهر دهدشت برنامه های متنوع فرهنگی از جمله قصه گویی،غزلخوانی ،جمع خوانی ، مسابقه  نقاشی با محوریت عاشورا  ونمایشگاه کتاب کودک و نوجوان  انجام گرفت.

همچنین معاون ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با حضور در کتابخانه عمومی ملاصدرا، ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب کودک در برنامه غزلخوانی، قصه گویی و معرفی کتاب توسط کودکان شرکت کرد.

شایان ذکر است که در این ویژه برنامه، همکاران کتابدار شهید مطهری در پارک شهید دستغیب دهدشت، کودکان را با برنامه های متنوع  از جمله معرفی کتاب، شعرخوانی، بازیهای کودکانه، نمایش و سرود همراهی کردند.

به همین مناسبت یک نشست کتابخوان مدرسه ای در مدرسه دخترانه ابتدایی فرهنگیان برگزار  که در پایان جوایزی که شامل بسته های فرهنگی بود به کودکان ونوجوانان اهداءگردید.

       

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 253