بيشتر
1397/8/5 شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بویراحمدخبر داد: اهدای 800 جلد کتاب توسط ستاد اقامه نماز به کتابخانه های عمومی بویراحمد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بویراحمد از اهدای 800 جلد کتاب توسط ستاد اقامه نماز استان به کتابخانه های عمومی بویراحمد خبرداد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های استان، جهانبخش حیدری نژاد با اعلام این خبر گفت: ستاد اقامه نماز استان 800 جلد کتاب تحت عنوان« ریحانه بهشتی » به کتابخانه های عمومی شهرستان بویراحمد اهداء کرد.
حیدری نژاد ضمن تقدیر از مدیریت ستاد اقامه نماز استان، تصریح کرد: اهدای کتاب به منظور کمک به ارتقای آگاهی و بصریت جامعه و توسعه فرهنگی بسیار ارزشمند و پسندیده است که نتیجه آن توسعه کشور و سعادت جامعه است وفرهنگ اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی به منظور استفاده همگانی باید در جامعه به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود و بخش های مختلف می توانند این فرهنگ را در جامعه ترویج دهند.

وی همچنین افزود: کتابخانه های شهرستان بویراحمد در زمینه جذب  کتب اهدایی و همچنین  توزیع کتب به مدارس و مناطق محروم شهرستان موفق عمل کرده است و تلاش می کنیم این کار خیر فرهنگی و خداپسندانه را دربین مردم ترویج دهیم و کتابهای اهدایی را در مناطقی که فاقد کتابخانه عمومی  است، از طریق مساجد ، مدارس و یا پایگاههای بسیج توزیع کنیم.
گفتنی است در همین راستا مسابقه کتابخوانی« ریحانه بهشتی » به همت ستاد اقامه نمازاستان در حال برگزاری است که علاقمندان می توانند ضمن مراجعه به کتابخانه های عمومی این کتاب را جهت شرکت در مسابقه به امانت برده و مطالعه کنند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 214