بيشتر
1397/8/1 سه‌شنبه همزمان با پیاده روی زائران کربلا برگزار می شود: برنامه های فرهنگی باشگاه کتابخوانی« زیر گنبد کبود» کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) گچساران همزمان با اربعین حسینی، برنامه های متنوع فرهنگی کتابخوانی در مسیر زائران کربلا، توسط کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه وبویراحمد، در آستانه اربعین حسینی (ع) باشگاه کتابخوانی «زیر گنبد کبود» کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهرستان گچساران اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در مسیر زائران کربلای این شهرستان کرد.

سارا آریانی کتابدار و مسئول این باشگاه با اشاره به این برنامه های فرهنگی، تصریح کرد: باشگاه کتابخوانی «زیرگنبد کبود» متشکل از کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه عمومی در ایام اربعین و همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) در مسیر زائران کربلا، برنامه های متنوع فرهنگی را اجرا کردند که این برنامه ها تا پایان اربعین در مسیر زائران ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به برخی برنامه ها و زمان اجرای آن افزود: قصه خوانی وقایع کربلا، مسابقه کتابخوانی، معرفی کتاب، نمایشگاه کتاب، اجرای تعزیه خوانی و اهدای کتاب به زائران بخشی از برنامه های باشگاه کتابخوانی است که در این ایام برگزار که تا پایان اربعین ادامه خواهد داشت.

گفتنی است این برنامه های فرهنگی در محل موکب ابوالفضل العباس قشقایی های شهرستان گچساران اجرا می شود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 235