بيشتر
1398/1/26 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: اقلام فرهنگی و هدایای کتابداران استان به مناطق سیل زده خوزستان ارسال می شود مدیر کل کتابخانه های عمومی استان از جمع آوری اقلام فرهنگی و هدایای کتابداران در کتابخانه های عمومی استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، یاسر رحیمیان مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گفت: تمامی کتابخانه های عمومی سطح استان نسبت به راه اندازی پایگاه جمع آوری کتاب و اسباب بازی‌های قابل استفاده در کتابخانه‌های عمومی اقدام کردند و هم استانی های ما با اشتیاق فراوان در پویش «بهار مهربانی» شرکت و هدایای خود را به کتابخانه‌های عمومی اهدا کردند.

وی تصریح کرد: تاکنون هدایای فرهنگی شامل کتاب، اسباب بازی و عروسک وهمچنین کالاهای دیگرشامل کفش و البسه مناسب از محل پایگاههای ایجاد شده در کتابخانه های عمومی استان جمع آوری شده است که ظرف چند روز آینده به مناطق آسیب دیده از سیل استان خوزستان ارسال خواهد شد.

رحیمیان ضمن ابراز همدردی با مردم استان خوزستان افزود: پویش «بهار مهربانی» و حمایت از کودکان مناطق آسیب دیده، از زیباترین کارهای خداپسندانه است که نهاد پس از زلزله کرمانشاه این بار نیز یاری رسان سیل زدگان هموطن شده است.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 198