بيشتر
1397/8/7 دوشنبه کارشناس فرهنگی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: برپایی چندین نمایشگاه کتاب در مسیر زائران کربلا کارشناس فرهنگی کتابخانه های عمومی استان از برپایی چندین نمایشگاه کتاب در مسیر زائران کربلا و در کنار موکب های پذیرایی از این زائران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه وبویراحمد، چندین نمایشگاه کتاب در 4 موکب مسیر زائران کربلا در استان برپا شده است.

کارشناس فرهنگی کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبر گفت: به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) چندین نمایشگاه کتاب در شهرهای یاسوج، باشت، دوگنبدان و دهدشت برگزارشده است.

خیام نریمان اظهارداشت: در این نمایشگاهها، کتابهایی با موضوع قیام کربلا و شخصیت حضرت امام حسین(ع) و هفتاد و دوتن از یاران با وفایش در معرض دید علاقمندان وموکب های پذیرایی از زائران کربلا قرار گرفته است.

نریمان  با اشاره به برپایی چندین نمایشگاه کتاب دربرخی کتابخانه های عمومی استان افزود: همچنین به مناسبت اربعین حسینی نمایشگاههای کتاب با موضوعات دینی و روایات قیام کربلا در برخی کتابخانه های عمومی استان برگزارشده است که تا پایان اربعین در معرض دید اعضا و مراجعین قراردارد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 238