بيشتر
1397/10/6 پنجشنبه در حاشیه سفر رئیس بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به کهگیلویه وبویراحمد صورت پذیرفت: دیدار سرپرست اداره کل با رئیس بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور تاکنون در هشت مرحله بیش از 60 هزار جلد کتب اهدایی توسط بنیاد خیریه وفاق سبز علوی در اختیار کتابخانه های عمومی استان قرار گرفته است .

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه وبویراحمد، یاسر رحیمیان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در حاشیه سفر امیر حسین رستمی  رئیس بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به استان کهگیلویه وبویراحمد، با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رحیمیان ضمن تقدیر از همکاریهای رئیس بنیاد خیریه وفاق سبز علوی افزود: تاکنون در هشت مرحله بیش از 60 هزار جلد کتب اهدایی این بنیاد در اختیار کتابخانه های عمومی استان قرار گرفته است که این کار فرهنگی بزرگ جای تقدیر دارد.

رحیمیان با اشاره به محروم بودن کهگیلویه و بویراحمد و همچنین بودجه ناکافی کتابخانه های عمومی استان در باب احداث کتابخانه عمومی تصریح کرد: ظرفیت های خیرین می تواند کمک های خوبی در ساخت و یا تجهیز کتابخانه های عمومی نماید و ما به عنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی دست خیرین و بنیادهای خیریه را در این موضوع می فشاریم.

در این دیدار امیر حسین رستمی رئیس بنیاد خیریه وفاق سبز علوی با تاکید برهمکاری این بنیاد خیریه و کتابخانه های عمومی اظهار داشت: انشالله در آینده بنیاد وفاق سبز علوی در راستای محرومیت زدایی و در زمینه های فرهنگی کارهای اساسی را در استان انجام خواهد داد.

در پایان این دیدار از سوی سرپرست کتابخانه های عمومی استان پیشنهاد ساخت یک باب کتابخانه عمومی در یکی از روستاهای محروم استان ارائه شد که قرار شد کار شناسایی این روستا و ساخت کتابخانه مذکور در دستور کار بنیاد خیریه وفاق سبز علوی قرار گیرد.

گفتنی است در سفر رئیس بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به کهگیلویه وبویراحمد 100 بسته کارتن شامل 5469 جلد کتاب در رده های مختلف توسط این بنیاد به کتابخانه های عمومی استان اهداء شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 554