بيشتر
1397/7/3 سه‌شنبه با بازگشایی دوباره کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی؛ بازگشت شور و نشاط مطالعه جوانان در بزرگترین کتابخانه عمومی کهگیلویه وبویراحمد روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه وبویراحمد، از بازگشایی دوباره کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهریاسوج خبرداد.

حسین گندمکار در جمع خبرنگاران شهریاسوج اظهارداشت: بزرگترین کتابخانه  عمومی استان پس از سه ماه تعطیلی از ابتدای مهر پذیرای دوباره خیل علاقمندان به مطالعه و مراجعین و مردم شد.

وی تصریح کرد: کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهر یاسوج در پی زلزله اریبهشت امسال خساراتی دید که با پیگیری سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان و با مساعدت و همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و مدیریت بحران استانداری و اختصاص اعتبار لازم جهت تعمیرات و بهسازی دوباره، این کتابخانه پس از توقفی چند ماهه از ابتدای مهر و همزمان با شروع سال تحصیلی جدید کار خدمات دهی خود را به اعضا و مراجعین آغاز کرده است.

وی همچنین افزود: اکنون سالنهای مطالعه، مخزن و دیگر بخشهای مختلف این کتابخانه در دسترس مراجعین و اعضا قرارگرفته است و خدمات دهی و اجرای برنامه های فرهنگی شروع شده است.

گفتنی است کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی (ره) با بیش از چهار هزار عضو و بیش ازپنجاه هزار نسخه کتاب بزرگترین کتابخانه عمومی استان است که امید است با بازگشایی دوباره این کتابخانه، شور و نشاط مطالعه به جوانان استان و به ویژه شهر یاسوج باز گردد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 234