بيشتر
1398/2/24 سه‌شنبه تلاشهای فرهنگی یک کتابدار روستایی؛ تشویق و ترغیب اهالی روستا به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی ماهدخت احسانی روش در کتابخانه عمومی روستای دهنو فعالیت های گسترده ای را برای ایجاد انگیزه کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان در جهت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی انجام داده است. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، کتابدار کتابخانه عمومی فارابی روستای دهنوی لوداب بویراحمد بازهم در تلاشی قابل تقدیر، به تشویق و ترغیب اهالی روستا، جهت اجرای یک برنامه فرهنگی پرداخت.

ماهدخت احسانی روش در کتابخانه عمومی روستای دهنو فعالیت های گسترده ای را برای ایجاد انگیزه کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان در جهت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی انجام داده است.

نمایشگاه کتب و منابع جشنواره، جمع خوانی کتابهای جشنواره، ارائه و معرفی کتابها در قالب نشست کتابخانه ای و مدرسه ای، قصه گویی کتب رده کودکان جشنواره و تشریح اهداف و شیوه نامه جشنواره کتابخوانی رضوی در روستای فرهنگی دهنو از جمله تلاشهای ماهدخت احسانی روش است.

گفتنی است به همت همین کتابدار، روستای دهنو در سال 96 به عنوان یکی از روستاهای دوستدار کتاب در جشنواره ای به همین نام در سطح کشور معرفی و برگزیده شد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 156