بيشتر
1397/12/19 يكشنبه در حاشیه کتابخانه گردی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد: کارگاه تخصصی چهل سالگی شعر انقلاب با حضور شاعر آیینی و ارزشی در کتابخانه گردی کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی شهر یاسوج با حضور احد ده بزرگی، کارگاه تخصصی چهل سالگی شعر انقلاب برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، در حاشیه کتابخانه گردی کتابخانه های عمومی استان و در کتابخانه گردی کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی شهر یاسوج با حضور احد ده بزرگی، کارگاه تخصصی چهل سالگی شعر انقلاب برگزارشد.

احد ده بزرگی در این کارگاه تخصصی ضمن بیان خاطراتی از حضور خود و دیگر شاعران در محضر رهبر فرزانه انقلاب گفت: معظم له تاکید زیادی در توجه به غنای شعر و محتوای ارزشی شعر به ویژه توجه به به شعر آیینی، شعر انقلاب و دفاع مقدس دارند و توجه شاعران به مولفه های اشعار در شناساندن انقلاب به مردم و جوانان نسل حاضر داشته اند.

وی تصریح کرد: شاعران در این چهل ساله انقلاب، مولفه ها، دستاوردهای انقلاب وارزشهای دینی و آیینی به ویژه عاشورایی را در قالب هنر شعرخوانی به مردم آموختند و این هم به برکات بزرگ این انقلاب است که شاعران زیادی توانستند در حوزه فرهنگ رشد کنند و فرهنگ دینی و مذهبی را در جامعه ترویج دهند.

 ده بزرگی همچنین ضمن اشاره به برپایی این کارگاه در کتابخانه مرکزی یاسوج افزود: کتابخانه ها دیگر یک مکان بده بستان و امانت کتاب نیست بلکه تبدیل به کارگاهی فرهنگی شده است که جوانان باید بیشترین بهره را از برنامه های این مکان فرهنگی ببرند.

 این کارگاه که با مشارکت حوزه هنری استان در بخش مرجع کتابخانه و با حضور امام جمعه موقت یاسوج، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلام، تنی چند از شاعران استان و اعضای این کتابخانه برگزارشد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 247