بيشتر
1399/5/21 سه‌شنبه به مناسبت عید بزرگ غدیر برگزار شد: مسابقه کتابخوانی با مشارکت ستاد نماز جمعه شهر مارگون در فضای مجازی به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید بزرگ غدیر، مسابقه کتابخوانی غدیر با مشارکت کتابخانه عمومی شهید بهشتی و ستاد نماز جمعه شهرستان مارگون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان کهگیلویه و بویراحمد، به مناسبت دهه امامت و ولایت  و عید بزرگ غدیر، مسابقه کتابخوانی غدیر با مشارکت کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهر مارگون و  ستاد نماز جمعه شهرستان مارگون برگزار شد.
منبع این مسابقه کتاب"گزارش لحظه به لحظه از واقعه غدیر"به نویسندگی محمدباقر انصاری انتشارات"  دلیل ما " بود که معرفی این کتاب در روز جمعه و پیش از خطبه های نماز جمعه شهر مارگون توسط علی پیامی کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی مارگون به نمازگزاران معرفی شد.
 
لازم به ذکر است، با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم امکان مسابقه به صورت کتبی،ترجیحا مسابقه به صورت الکترونیکی و در فضای مجازی برگزار و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند تا پایان مرداد ماه سال جاری از طریق لینک مسابقه به آدرس وبلاگی کتابخانه عمومی مارگون bookmargoon.blogfa.com وارد شده و به چهارده سوال انتخابی پاسخ دهند.
 
 
بيشتر
 [PageVisit]