بيشتر
1399/5/29 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: پیشرفت 55 درصدی دو پروژه کتابخانه عمومی در شهرهای چرام و لیکک ساختمان های کتابخانه عمومی در شهرهای چرام و لیکک که در سال 1390 نیمه کاره رها و چند سالی به علت نبود اعتبار تعطیل شده بود اکنون با جذب اعتبار لازم، با 55 درصد پیشرفت در مرحله سفت کاری قرار دارند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان از پیشرفت و روند ساخت دو پروژه کتابخانه عمومی در شهرستانهای چرام و بهمئی خبرداد و گفت: ساختمان های کتابخانه عمومی در شهرهای چرام و لیکک که در سال 1390  نیمه کاره رها و  چند سالی به علت نبود اعتبار تعطیل شده بود اکنون با جذب اعتبار لازم، با 55 درصد پیشرفت در مرحله سفت کاری قرار دارند.

کلنگ ساخت دو باب کتابخانه عمومی با زیربنای 1327 متر مربع در دو شهر لیکک و چرام در 9 سال پیش به زمین زده شد، بالاخره با جذب اعتبارلازم ، پس از سالها وقفه مجددا شروع به ساخت شده است.

یاسر رحیمیان تصریح کرد: این پروژه ها در دوطبقه شامل سالنهای مطالعه، مخزن، مرجع، بخش کودک و دیگر قسمتهای دیگر است که تکمیل این پروژه ها در این دو شهرستان، گام مهمی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان برداشته خواهد شد.

وی ضمن ابراز امیدواری از روند مطلوب کار این دو پروژه افزود: اگر مسئولان دو شهرستان در شورای برنامه ریزی همت کنند و بتوانند اعتبار بیشتری به این دوپروژه اختصاص دهند این نوید را می دهیم که تا اواسط 1400 بتوانیم دو باب کتابخانه عمومی را به مردم فرهنگ دوست بهمئی و چرام هدیه نماییم.

 
بيشتر
 [PageVisit]