بيشتر
1399/5/13 دوشنبه مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خبرداد: فراخوان طرح‌ پژوهشی سال ۱۳۹۹ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با محوریت استان کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از فراخوان یک طرح پژوهشی با محوریت استان کهگیلویه و بویراحمد در نهاد کتابخانه های عمومی کشورخبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از فراخوان یک طرح پژوهشی با محوریت استان کهگیلویه و بویراحمد در نهاد کتابخانه های عمومی کشورخبرداد.
یاسر رحیمیان گفت: دومین فراخوان دوسالانۀ نهاد به منظور حل مسائل پژوهشی کتابخانه‌های عمومی از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد منتشر شد و در این فراخوان از شخصیت‌های حقوقی (دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و ...) و حقیقی (پژوهشگران و دانشوران دانشگاهی و منفرد) در دامنه‌های موضوعی و رشته‌های تخصصی: علم اطلاعات و دانش‌شناسی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و سیاست‌گذاری عمومی، علوم مالی و اقتصادی، مدیریت و کارآفرینی، مهندسی (عمران، شهرسازی، تأسیسات، صنایع، رایانه و فناوری اطلاعات)، مطالعات علم و فناوری (علوم محض، تاریخ و فلسفه و سیاست‌گذاری و ترویج علم وفناوری)، هنر و معماری دعوت شده است پیشنهاده‌های خود را در انطباق با درخواست‌نامه‌های (RFP) اعلام‌شده تا دهم مهرماه ۱۳۹۹ تنظیم نموده، از طریق سامانۀ «مدیریت طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های عمومی کشور» ارسال کنند.
رحیمیان اظهار داشت: در این فراخوان یک طرح پژوهشی با محوریت استان کهگیلویه و بویراحمد و با عنوان اقدام پژوهی در حوزه خدمات و برنامه های کتابخانه های عمومی (آگاهی رسانی و یادگیری مادام العمر و فراغت) برای برآوردن نیازها و رفع آسیب های اجتماعی، فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز ارائه شده است که از تمام پژوهشگران، محققان و دانشگاهیان برای شرکت در این طرح دعوت به عمل می اید.
وی تصریح کرد: اعتبار این طرح 1 میلیارد 300میلیون ریال، مدت اجرای این 12 ماه(یکسال) و پژوهشگران در حیطه تخصصی علوم اجتماعی، علوم رفتاری، روان شناسی، علم اطلاعات و دانش شناسی، مطالعات فرهنگی، کارآفرینی اجتماعی می توانند در این طرح شرکت کنند.
همچنین از آنجا که زمان ثبت طرح‌های پژوهشی در سامانۀ ملّی سمات و دریافت شناسۀ رهگیری و انعقاد قرارداد، محدود و تعریف‌شده است، مهلت ارسال پیشنهاده تمدید نخواهد شد و پنجم آبان، زمان اعلام نتایج داوری پیشنهاده‌ها خواهد بود.
متن کامل فراخوان و فایل درخواست‌نامه‌ها از طریق سامانه «مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور» به نشانی  http://rpm.iranpl.ir  قابل مشاهده و دسترسی است.
 
بيشتر
 [PageVisit]