بيشتر
1399/5/21 سه‌شنبه اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودکان و نوجوانان کشور؛ درخشش دوباره سارا آریانی کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) گچساران در این دوره سارا آریانی مربی دو باشگاه کتابخوانی رنگین کمان( دختران معلول بالای 14 سال) و زیرگنبد کبود در بین 20هزار تسهیلگر(مربی) بعنوان تسهیلگر برگزیده چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در سالن اجتماعات بین‌المللی کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به‌صورت مجازی و آنلاین برگزار شد.
در این مراسم که بدون حضور مدعو و میهمان برگزار شد برگزیدگان و منتخبان این دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان معرفی شدند.
در ابتدای این مراسم دکتر عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیام تصویری ضمن تقدیر و تشکر از همه دست‌اندرکاران این دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، این دوره از جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان که به دلیل بیماری کرونا به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، را فرصتی دانست که باعث نزدیکی دل‌ها به همدیگر شده است و امشب اجتماع عظیمی این برنامه را مشاهده خواهند کرد.
در این دوره  سارا آریانی مربی دو باشگاه کتابخوانی رنگین کمان( دختران معلول بالای 14 سال) و زیرگنبد کبود در بین 20هزار تسهیلگر(مربی) بعنوان تسهیلگر برگزیده چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان شد.
 لازم به ذکر است که سارا آریانی برای دومین سال متوالی در این جشنواره حائز مقام برتر در بین شرکت کنندگان شده است.
همچنین امیر پارسا بدخشان فرزند سارا آریانی، عضو کتابخانه عمومی امام خمینی گچساران  نیز در بخش سازنده فیلم برتر، عنوان شایسته تقدیررا کسب کرد.
 روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان ضمن تبریک مجدد به سارا آریانی، برای ایشان و فرزند هنرمندشان آرزوی موفقیت دارد.
 
 
بيشتر
 [PageVisit]